| Sabwy a întrebat:

Jucati jocul "presedintele meu "?

Răspuns Câştigător
cami
| cami a răspuns:

Daaaa laughing mi-am facut si eu cont. Si nu-mi dadeam seama unde-i parola? confused. ma intrebam "unde-i parola?!?"
Pai si de ce nu aflam, fiindca la nr de telefon... dadeam un nr alandala. laughing. pana cand m-am prins, am dat nr meu corect, si parola a venit prin sms.
Am zis, ca daca nu pot sa votez ( sunt minora), macar online, sa-mi exprim votul, dar cum a zis si Flav... si sa stii ca mare lucru n-am priceput din jocul ala.

10 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Nu si nici nu ma intereseaza.

| Flav a răspuns:

Nu, e alt site de a strange cat mai multe click-uri, care vrea sa atraga lumea printr-un tertip ieftin, care incurajeaza lumea sa faca spam.

| ViVi a răspuns:

Nici nu stiu jocu nici nu vreau sa incerc laughing eu nu prea ma joc pe jocuri cand intru pe calculator intru pe TPU pe mess si alte siteuri love struck

| viki a răspuns:

As juca, dar nu am mai auzit de el.laughing

| DeeaPustoaica a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este cam aiurea jocul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu unde il gasesc ca as vrea

| k1nwow a răspuns:

Buna!
Lansare "Preşedintele meu" - primul joc online de strategie inspirat de alegerile prezidenţiale din România

Realitatea.NET şi Voxline Communication au lansat in 17 Septembri Preşedintele meu - un joc online de strategie, adresat celor care doresc să-şi testeze abilităţile de marketing politic sau, pur şi simplu, să se distreze cu ocazia alegerilor prezidenţiale din această toamnă.

Traian Băsescu, Sorin Oprescu, Mircea Geoană, Crin Antonescu, Gigi Becali, Corneliu Vadim Tudor, Miron Cozma, Hunor Kelemen şi Nati Meir sunt personalităţile transformate în avatare de joc în toată regula.

Concurenţii Preşedintele meu pot alege unul din aceştia pentru a-l propulsa printr-un sistem viral pe scaunul virtual de preşedinte.

Utilizatorii au la dispoziţie tactici de marketing politic simulate in-game, cum ar fi recrutarea de simpatizanţi sau desfăşurarea de campanii în mass media, şi pot urca în ierarhie de la rangul de "simpatizant" la cel de "director de campanie". Jocul care poate fi accesat, atât de pe web, cât şi de pe telefonul mobil, la adresa www.presedintelemeu.ro se va încheia simultan cu finalizarea primului tur de scrutin, când vor fi anunţate procentele obţinute de candidaţii online şi preşedintele virtual.
O zi buna!

| marialucian a răspuns:

Da