| jojo_6251 a întrebat:

Justin Bieber are frati sau surori? funditabig grin

Răspuns Câştigător
| scumpik a răspuns:

Este singur la parinti uite citeste aici http://www.protvmagazin.ro/......ah-montana

17 răspunsuri:
| Marijuana a răspuns:

Are draci sa-l ia ca m`am saturat sa aud numai de astaangry

| BOGDAN a răspuns:

Nu are nimic! e singur

| Aleeeeeeee a răspuns:

Nu, Justin nu are nici frati nici surori, air parintii sai sunt despartiti si locuieste cu mama lui happy

| IoanaRusu a răspuns:

Nu

| Mirciuuuuuuuu a răspuns:

Singur singurel. O sa fie bietu mare curvar laughing

| mfbluu a răspuns:

Sincera sa fiu daca avea frati sau surorii nu ii tiea in intuneric adica se auzea cel putin ceva legat de ei...thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Are frate si sora... tatal sau are o fata si un baiat cu alta femeie

| Alice180297 a răspuns:

Are o sora pe nume Jazmyn si un frate pe nume Jaxon. Oricum surioara lui nu are mai mult de cinci ani si fratele mai mult de 1 an jumate nu are. Adica eu asa stiam :d

| alex_1230 a răspuns:

Nu stiu sigur dar din cate stiu eu nu are nici un frate

| frumusik400 a răspuns:

Da justin bieber are un frate si o sora iar tatal lui mai are o fata si unbaiat cu alta femeie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ahh LoL si eu am ca -nickname- "Jojo"laughing:X
Cat despre Justin, nu prea stiu mare lucru care nu ma prea ajuta sa raspund intrebarii.
Oricum e un cute, chiar daca are si el defectele lui...ca orice om de altfel>big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu inteleg de ce i.ai dat fundita?rolling on the floor) ca nu e adevaratoh go on

| XxAndruyXx a răspuns:

Nu prea cred.

| XxAndruyXx a răspuns:

Nu stiu ce sa cred! Ia mai ziceti si adevarul

| XxAndruyXx a răspuns:

Justin Bieber este singur la parinti, ia citeste : http: // www.protvmagazin.ro/stiri/ muzica/a6217072-justin-bieber-noul-sex-simbol-al-generatiei-hannah-montana

| XxAndruyXx a răspuns:

Este singur la parinti.