| iuandfto a întrebat:

La aceasta intrebare : http://www.TPU.ro/arta-si-cultura/ce-inseamna-1-martie-d au-fundita/ nu pot sa dau fundita. Oare de ce? Dau fundita (daca merge )

Răspuns Câştigător
| JeSa a răspuns:

Şi eu sunthappy în aceeaşi situaţie, nu pot premia, pe cel desemnat câştigător; bănuiesc că se lucrează la site, sau îs probleme tehnice; în cazul acesta aşteptăm(-ţi) să se remedieze problemele, ori poţi contacta pe admină, ce e în măsură să-ţi(ne) răspundă concrettongue
Să auzim de bine!winking

2 răspunsuri:
| Locre a răspuns:

Trebuie sa ai putina rabdare ca si mie mi s-a intamplat sa nu mearga.Incearca peste catvea minute/juma` de ora.big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acum mai nou nu poti acorda o fundita la o intrebare,
decat dupa 3 zile de la publicareawinking
incearca peste 3 zile si o sa vezi ca o sa mearga happy