| anonim_4396 a întrebat:

La baieti le plac ca fetele sa se deie cu rolele sau cu skeiboard

Răspuns Câştigător
| ÐÿÅ a răspuns:

Depinde de preferintele fiecarui baiat!
Daca vorbesti de un baiat care il cunosti deja si iti place de el si ai vrea sa-l impresionezi, eu zic. auzi tie cu ce iti place sa te dai mai mult cu rolele sau cu skateboard-ul? big grin

12 răspunsuri:
| Woodenpints91 a răspuns:

Le plac chiar şi fetele care ştiu să scrie.

| Cherilyn a răspuns:

Cred ca ar aprecia mai mult daca ai invata sa vorbesti limba romana... happy

| Kosmin19 a răspuns (pentru Cherilyn):

Mi-a placut comentariul tau laughing bravo

| Cherilyn a răspuns (pentru Kosmin19):

Nu stiu daca ei i-a placut. :-s

| Kosmin19 a răspuns (pentru Cherilyn):

Problema ei conteaza sa ne placa noua asa-i?laughing

| Cherilyn a răspuns (pentru Kosmin19):

laughing

| Kosmin19 a răspuns (pentru Cherilyn):

Pai dalaughing

| Forev3rAlone a răspuns:

Depinde de fiecare de baiat in parte.
Unul vrea o fata mai asa si o unul o fata mai asa.
Dar tu nu trebuie sa practici ceva pentru ca le place baiaetilor si nici nu trebuie sa renunti la o pasiune pentru ca nu le plac.
La urma urmei, cine te place, te place cum esti! happy

| mihaelamimi20 a răspuns (pentru Forev3rAlone):

La un baiat care ii rocker si se da cu skeitbordul

| CristinaForTPU a răspuns:

Rolele cred nu stiulaughing eu sunt fata si imi place cu rolele

| Andreeamargii a răspuns:

Baietii sunt diferiti unul de celalalt.depinde.eu, daca as fi baiat as zice ca cu role. fundita?

| mihaelamimi20 a răspuns:

Ii rocker si se da cu skeitbordul si si eu stiu sa ma dau putin dar nu stiu cu care sa ma dau mai mult