| anonim_4396 a întrebat:

La barnbudy am 30 de vecini si tot nu pot sa imi iau un caine, ce sa fac? >fundita:*:*:*big grin

Răspuns Câştigător
| SalutTpu a răspuns:

Nu uita ca tu nu iti esti vecin happy asa ca nu te numara si pe tine.happy

7 răspunsuri:
| geo_2577 a răspuns:

Iti trebuie 1000 de monede pentru al lua si 20 de vecini funda plse.

| geo_2577 a răspuns:

Cu toate ca am raspuns bine am rasp si primul tot ea primeste funda dc?

| crouch a răspuns:

Ia-ti o pisica rolling on the floor)

| dyannee a răspuns:

What? [:O] Eu credeam ca iti trebuie 20 si iti poti lua caine.[crying]

| D33a98 a răspuns:

Pai trebuia sa poti cumpara un caine cand trebuia sa ai 20 de vecini. Si eu joc jocul asta si am ajuns la nivelul 18 si am caine.

Pai poate conteaza si la ce nivel esti.

Adica nu cred ca stiu cum sa de ajut.

Scuzesad

| andra7664 a răspuns:

Iti trebuie 60 de vecini

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sunt aproape de nivelul 80, si am 30(cu tot cu mine)...ma rog... dar si fratemiu are si lui ii trebuie 20.