| DjAnnaLove a întrebat:

La cate fundite poti ajunge expert TPU?

4 răspunsuri:
| AndrikNebunik a răspuns:

Sal! nu e vorba de cate funda ai! Stella te face espert TPU cand considera ea ca esti gata!
tu trebuie sai ai multe voruri cu folositor, amuzant, si inteligent, sa ai si destule funda, sa respecti regulule si incet incet te apropii de expert TPU!winking
Sper ca te-am ajutat!winking

| Isabelamaria21 a răspuns:

Buna Anna nu conteaza cate fundite ai si nici vechimea ta pe site nu conteaza trebuie sa ai minim 500 de raspunsuri si conteaza aprecierea celorlalti useri.

Bafta si Succes!

| CrazySunshine a răspuns:

Buna! Ca sa devii expert TPU nu trebuie un anumit numar de fundite si trebuie sa raspunzi la intrebari multe si sa ai multe cunostinte si sa raspunzi frumos; astfel vei primi si fundite si poti ajunge si expert TPU. Uita-te de exemplu sunt utilizatori care au rank-ul mai mare ca al unui expert TPU si totusi ei nu suntbig grin

| DjAnnaLove explică:

Multumesc! Am inteles si eu mai bine cum sta treaba aici pe site happy