| CossMii a întrebat:

La cate raspunsuri castigatoare sau la cate intrebari/raspunsuri devii expert TPU?

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Minim 500 de răspunsuri votate ca inteligente/folositoare, activitatea constantă pe site (nu o dată la 3 luni!), respectarea politicii site-ului te pot ajuta să devii expert TPU, adminii sunt cei care au ultimul cuvânt de spus!
Succes.
Pa, pa.

3 răspunsuri:
| MrBlueEnergy a răspuns:

Nu trebuie sa ai multe intrebari sau raspunsuri, trebuie sa raspunzi cat mai concret, sa ai multe voturi folositor si inteligent
Poti sa te uiti si pe clasament(http://www.tpu.ro/useri). Nu toata lumea cu multe funda este Expert TPU;))

| Gentiana a răspuns:

Numai cu ajutorul funditelor, poti devenii expert.
Trebuie sa ai in jur de 300-400 de fundite
SucceS!

| AframyK a răspuns:

Din cate stiu nu depinde chiar de intrebari sau de raspunsuri sa devii expert TPU. Oricum asta nu inseamna ca nu ai nevoie de multe funde si raspunsuri luate, respectiv date.Lucrul acesta se decide de catre cei care conduc site-ul.Ca dovada exista in TOP 100, useri care nu sunt experti TPU.
Ca sa te lamuresc, nu conteaza de exemplu ca ai dat un raspuns foarte amplu, sau foarte mic, conteaza esenta raspunsului.