| Tinkerbelllllll a întrebat:

La ce ora este meciul din aceasta seara si pe ce se difuzeaza? FuNdaa`! :X

Răspuns Câştigător
| Négatif a răspuns:

Bună.
Meciul este la ora 20:00, difuzat pe DigiSport.
Vizionare plăcută!

| angel74dm a răspuns (pentru Négatif):

Cred că întreba de Real Madrid - FC Barcelona, care-i la 23:00...

3 răspunsuri:
| angel74dm a răspuns:

Dacă e vorba de Steaua - CFR, e la 20:00 pe Digi Sport, dacă e vorba de Real Madrid - FC Barcelona, e la 23:00 tot acolo...
Citez:
"Meciul va fi in direct pe Digisport si LiveText pe HotNews.ro de la ora 23.00. Real Madrid si FC Barcelona vor bifa inca o intalnire directa in aceasta seara, cele doua mari rivale urmand sa se dueleze pe "Santiago Bernabeu". Cu trei puncte avans si cu un meci mai putin disputat, echipa lui Mourinho poate lua in considerare si varianta unei remize, in timp ce campioana Europei si a Spaniei are nevoie de un succes pentru a ramane aproape de primul loc din Primera Division."

| Tinkerbelllllll explică (pentru angel74dm):

Ma refer la CFR Cluj vs Steaua.
Multumesc oricum!:* Seara buNa.