| Biutsssaa a întrebat:

La ce ora este ploaia de meteoriti?

Răspuns Câştigător
| 342 a răspuns:

Sunt nori pe cer... deci nu o sa se vada.Eu am auzit ca o sa fie intre ora 20:00 si 3:00.Bafta! Poate o vezi tongue

7 răspunsuri:
| VladimirPutin a răspuns:

Ploaie de meteoriți este în fiecare secundă...nu se văd pentru că sunt cât o gămălie de la ac

| costis a răspuns:

La 3 fara 20. Bentitza?

| robertpaul a răspuns:

Pe un site se spune ca intre ora 19 si ora 23, pe alt site intre 23 si ora 03 dimineata.cine mai stie, ca media ne cam abureste.dar nu cred ca vom vedea nimi, din cauza norilor.)))

| Avatar001 a răspuns (pentru robertpaul):

Zic si ei sa aiba ce sa zica.

| Loryeu a răspuns:

De la aproximativ 22:00 pana pe la 3:00 noaptea...happy

| ILoveRain a răspuns:

De la ora 10 seara pana maine la 9 dimineata. Vizionare placuta! ^^

| Oana_2961 a răspuns:

Intre 22 si 3