| AnonimulRo a întrebat:

La ce parte a corpului va uitati prima data cand vedeti o fata/ un baiat?

13 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Dar tu la ce parte a corpului te uiți?
Eu mă uit per ansamblu!
Pa, pa.

| AnonimulRo explică (pentru Legiuitoarea):

In principal, la fata, deoarece asa poti sa-ti dai seama daca e prietenos/oasa, agresiv/a, mofturos/oasa, dur/a, rau/rea etc. (bineinteles, la prima vedere ca aspect fizic)

| Adry05 a răspuns:

Faţă.

| SimonaCristina a răspuns:

La ochi.

| Madayna a răspuns:

Ma uit la ochii, parul si fundul unui baiat big grin

| ionutss a răspuns:

Pai cred ca si femeile si barbatii se uita la aceeasi parte a corpului...la fund?laughing

| RobertKilleur a răspuns:

Fata si fund

| Sarcasticu a răspuns:

La ce parte mă uit eu la o fată nu prea există. Inteligență! happy

| violetamariapwp a răspuns:

La un baiat ma uit mai intai la ''freza'', dantura (sunt obsedat de acest lucru ), dar si sa arate acceptabil.

| SzbInfinite a răspuns:

La ochi şi la păr.

| Mara2002 a răspuns:

La caplaughing)

| Goticalys2345 a răspuns:

La fatahappy

| Ioana23814 a răspuns:

Faţă,ochi