| Oº°‘¨ ĺǾдNд ”¨‘°ºO a întrebat:

La ce seriale, filme va uitatitongue? Cameleonii va >place:?

15 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Am vazut unele episoade si e destul de interesant dar nu am timp sa urmaresc pentru ca sunt ocupat cu munca si altele. Pana la Cameleonii cel mai mult mi-a placut Rebelde. Momentan nu am timp sa ma uit la nimic. Rareori ma mai uit la un film dar nu prea apuc sa il vad pana la capat din cauza oboselii. Decat sa adorm prefer sa merg la culcare.

| cornel a răspuns:

Imi plac cameleonii dar se termina.

| shadovv a răspuns:

South parca!

| IO.oanaa <3 a răspuns:

Si eu il ador love struck

| arysa a răspuns:

Gossi Girl:X

| Alexandra. a răspuns:

Da! Imi placeeeeee. smug Nu pierd nici macar un episod din Cameleonii. :X

| KidDu` a răspuns:

Ador cameleoniii;-x-x;-x

| d4nny a răspuns:

True blood, Supernatural, The Vampire Diaries, Heroes, Flash forward, Caprica si cam atat...De serialul Cameleonii nu am auzithee hee

| Caaty a răspuns:

Urmaresc CSI si Cameleonii. E super filmul!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da mie imi plc cameleonii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mie nu imi place filmul Cameleonibig grin...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi place

| Noname1465 a răspuns:

Il ador:X

| candy_2919 a răspuns:

Imi place la nebunie filmul... pacat ca mai este o luna din el straight face

| Agda a răspuns:

Ass putea recomanda Criminal Minds(de profile), The Cleaner(despre droguri), The big gang theory(comedie), Lie to me (despre limbajul trupului).
Nu ma uit la telenovele. Mi se pare o pierdere de timp, avand in vedere ca si dupa 200 de episoade trecute iti poti da seama ca actiunea a ramas in acelasi loc ca inainte.