| alina14 a întrebat:

La ce va ganditi seara inainte sa dormiti? Eu de ex cand ma bag in pat ma gandesc la ce voi face a doua zi, unele persoane se gandesc la persoana iubita, voi la ce va ganditi?

9 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Imi trec prin minte toate secventele zilei si nu stiu de ce dar mereu am avut o problema cu ordinea lor cronologicalaughingMa gandesc ce lucruri importante de facut am maine si ma trezesc din pat si imi mai notez niste idei de frigider sa le vad maine dimineata.Ma pun in pat dar imi mai amintesc de cate ceva si nu imi vine somnul.Ma duc sa imi fac un ceai, il beau si abia apoi se indupleca Mos Ene sa ma vizitezehappy

| MM a răspuns:

La ziua care a trecut. Daca am luat deciziile cele mai bune, daca am procedat bine in unele situatii, daca am facut tot ce trebuia facut pe ziua respectiva.

| mcrenma a răspuns:

Ma gandesc la persoana iubita, la cel mai bun prieten...la ce voi mai face a2a zii, cum sa`mi mai rezolv din probleme...Ma gandesc la ceea ce s`a intamplat in ziua respectiva, ma bucur de asta, pana adorm...

| Monique_3125 a răspuns:

Eu ma gandesc la ce am facut in ziua respectiva si reflectez asupra lucrurilor pe care le voi face maine...si desigur la persoana iubitahappy

| lplostonyou a răspuns:

Inchid ochii si m-a gandesc ca-r trebuii sa adorm happy

| metonst54 a răspuns:

La orice.

| rebelutza4u a răspuns:

La persoana iubita ma gandesc.big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma gandesc la ziua care a trecut, ce am facut, ce mi s-a intamplat, cu cine m-am intalnit, etc...Ma gandesc si la ziua de maine, incerc sa imi imaginez viitorul, imi fac planuri, visez cu ochii deschisi, vorbesc cu mine... laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pay daca vr sa adorm si nu pot
pun o melpe tel
bag hands free urile
si inventez un videoclip
in care apar ew si pr meulaughing

ceva romantic pm:X
si o ascult
si imi imaginez
pana imi iesehappy

in rest

la ce vreau de la viata
happy
:*