| fcsb32 a întrebat:

La eset nod32 am scanat fara sa dau pe optiunea "Scan without cleaning" sau ceva de genu. Mi-a gasit doi virusi. Intrebarea mea este daca mi-i i-a sters. La sfarsitul verificarii nu mi-a dat optiuni sa streg sau ceva, mi-a dat numai rezultatul si am dat OK. Trebuie sa fac eu ceva ca sa-i sterg sau deja sunt stersi?

4 răspunsuri:
| costyn162 a răspuns:

Pai daca ai dat pe "scan without cleaning" asta inseamna "scanare fara curatare" deci e normal sa nu iti stearga virusii...Asa ca scaneaza din nou si de data asta da-i si pe curatare...

| tudy_5862 a răspuns:

Sfatul meu, ca sa fi sigur ca ai scapat de virusi. Mai da inca o scanare, insa acum alege sa-i si stearga.
De sters nu cred ca i-a sters daca ai zis ca nu ai dat "Scan without cleaning"

| fcsb32 explică:

Nu am dat pe :Scan without cleaning

| Strify a răspuns:

Costyn162 are dreptate acei virusi inca mai sunt in pc tau sad