| vortex12 a întrebat:

La gta san andreas la misiunea :amphibious assault:nu pot sa fac misiunea
si daca m-ar putea ajuta careva de ce?

1 răspuns:
| vlad93fcv a răspuns:

Daca imi amintesc bine, e acea misiune in care trebuie sa inoti spre vasul din golf. in primul rand trebuie sa ai "lung capacity" aproape la maxim... pentru asta inoata si scufunda. te cat mai mult. pentru a creste capacitatea plamanilor. ca sa. ti poata tine respiratia cat mai mult. verifici pe butonul TAB toate chestiile de care ai nevoie!