| thisissolawl a întrebat:

La hi5 cum as putea sa pun muzica pe profil-ul meu? Dar sa porneasca singura melodia ccand intra cineva pe pagina mea. Multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| Tud0r a răspuns:

Http://www.youtube-video-codes.com/ intra aici fa-ti cont adauga in playlist ce vrei si dai grab code si autoplay si dupa copiezi si o pui la profilul tau la Interese etc. unde vrei tu!

3 răspunsuri:
| Chrristina a răspuns:

Intri aici : http://www.youtube-video-codes.com/search.php
Acolo unde scrie Search Videos cauti melodia pe care o vrei si apoi dai la " Grab code " si bifezi casuta unde scrie " Autostart " apoi copii codul acela mai lung ( al 2lea ) si il pui la tine la hi5 :D
Sper ca te-am ajutat. O zi buna :D!

| Doddel a răspuns:

Intrii pe youtube dai la melodie dai la embed copiezi codu ala mare, unde scrie witdh si height scrii 0 oriunde vezi asta si unde scrie hl=en_us stergi si scrii fs&autoplay=1 apoi copiezi tot si adaugi la despre mine sau interese etc
Sper sa intelegi, succes. happy

| cristiankhriss a răspuns:

Da se poate accesa melodia ta pe hi5