| molzza a întrebat:

La imvu imi da Restart IMVU si mai departe zice It appears that IMVU has crashed Would you like to restart IMVU?

3 răspunsuri:
| SoLy a răspuns:

Ai crash(inseamna ca nu poti intra pe imvu) si eu am avut si iti zic sa ii dai remove de la control panel si sai dai downloadwinking

| ¢øиνeяše a răspuns:

Esti dea` mea joci imvu, ok deci cand iti da crasjh e cel mai bine sa dai restart imvu, dureaza maxim un minute si mie nu mai imi da crash toata ziua, dar daca ai calculatoru un pic mai prost o sa iti mai dea maxim 2 crashuri, deci daca te-am lamurit, poti sa imi zici cum te cheama?happype imvu desigurbig grin