| iuliana40 a întrebat:

La intrebara trecuta cineva nu spun ca se supara portocala mi-a dat o manea altcineva o melodie care nu se potriveste Avril zic asa si asa dar nu din cate ma cunosc su cineva care cu melodia ma cam insulta adic ma face pitzipoanca asa ca voi crrdeti ca sunt pitzipoanca?

4 răspunsuri:
| Eღilia62 a răspuns:

Pai eu cred ca da pentru nu prea stii sa te exprimi.

| yonutz1 a răspuns:

Eu cred ca nu stii sa vorbesti ca nu am inteles nimic.

| Andra_3104 a răspuns:

Si eu cred acelasi lucru, mai intai invata sa formezi o fraza care sa aiba cat de cat logica si dupa aia pune intrebari! Aaaa si inca ceva de unde sa stim noi daca t esti pitipoanca sau nu, nic macar nu te cunoastem, poate ca esti sau poate ca nu esti...winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar ce bine ar fi daca nu te-ai grabi si ai scrie mai corect;
cu greu mi-am dat seama ce ai vrut sa spui.
Oamenii care ii judeca pe altii datorita preferintelor muzicale, sunt dusi cu pluta. Si nu al trebui sa-ti pese cine si ce crede despre tine.