| YumiSukinanda a întrebat:

La jocul howrse, cum pot sa fac curatenie, adica eu am un centru de echitatie si acolo scrie la pagina centrului: boxe: curatenie...de alea si nu stiu cum sa fac curatenie si toate celelealte...sau si cu competitiile, ma ajutati va rog? funda+vot urgent!

2 răspunsuri:
| MisDia a răspuns:

La curatenie drebuie sa iti angajezi un om care sa faca curatenie adica un ingrijitor

| AllyAlly2a a răspuns:

Nu trebuie sa faci nimic. Angajeaza un ingrijitor pentru curatenie.winking