| MyMy_3116 a întrebat:

La jocul Universe Metin 2 cum pot sa fac rost de cartea competentei (de ex binecuvantarea)? va rog raspundeti repede!

11 răspunsuri:
| MaDa_4027 a răspuns:

Este simplu daca ai lv15 spargi metine(pietre)de lv15. 10 si5 poate ai noroc.
sau te duci in map2 daca ai lv20-30 si spargi pietre dar s-ar putea sa-ti pice si pietre anti-saman.anti-war.anti-sura.anti-ninja,grabei,pitulari,si altele...succes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cn imi face sau imi da un cont pe universe de lv 1 ca nu pot face... dati-mi-l la id yo_elton_seby. Va multumesc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu cu mata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Is la gardieni cu magiile dar sa cauti la magiile tale de buff

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te duci in oras si dai pe la unu din vanzatori pe la magazin general sau negustorul de carti sau chiar de unde tiai luat puterile, de la invatatori

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Taci si joaca

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mah voi va jucati metin universe si de ce nu merge? sa imi zica si mie cineva

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mah dati-mi si mie instalul la universe metin 2 ca nu pot sa-l iau

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pls cum fac cont pe meitn2 unverse rost de un cont cum imi fac unul de fapt

| StefanCroitoru21 a răspuns:

Eu am castigat una dar pe Metin2.Ro carte a competentei si asta am cautat pe net sa vad cine stie cum sa o foloseasca la lvl 18 happy

| ALAN a răspuns:

Vreau un cont de metin2 Universe daca aveti va rog din ...suflet! sa-mi dati! si mie...la adresa de EMail ID>>>alinut2010