| Rozzziii1999 a întrebat:

La lady popular eu nu ma prind, mi-e imi trebuie calificat job-ul.Am facut cursul cu bucatarul de ieri si inca nu am trecut la lvl 3.as spera sa ma ajute cineva.la "misiunea" asta de la lvl 2.ultima.imi zice ca ai terminat cu bucatarul, treci la brutar, si nu e nici-un brutar. Si la calificare, sunt 0. Ce aveti de spus? >FUNDA)

6 răspunsuri:
| GiiaaBăă a răspuns:

Muncesti 8 ore, si gata. Crede-ma! Si eu abia am tercut de lvl 2
ca nu stiam ce sa fac! Pana la urma am reusit!

| Alice_2134 a răspuns:

Trebuie sa incepi cursul pentru bucatari

| RoxyRoxy_5250 a răspuns:

Pai dupa ce ai terminat cursul ori mergi la biroul de munca sau la locul meu de munca.muncesti 8 sau 7 ore si ai indeplinit sarcina:*

| Rozzziii1999 explică:

Si nu stiu cum sa muncesc, asta cum e?

| Rozzziii1999 explică:

L-am inceput, dupa mi-a zis ca am terminat cu bucatarul si vrea sa ma duc la brutar.

| Rozzziii1999 explică:

Mersi, am reusit sa fac 7 ore.am 6 ore de facut acum. ufuf