| Dede_1240 a întrebat:

La majorat, sarbatoritul la ce ora este aruncat? La ce ora se aduce tortul?

Răspuns Câştigător
| KirigayaKirito a răspuns:

Cand vrei tu! Altii isi aduc tortul exact la ora la care so nascut, iar altii pe la 00, doar e majorat, nu ai vrea sa vina lumea la 15, sa fie tortul la 16 si sa se plece la 17 laughing. Oricum LA MULTI ANI (cred ca majoratul e al tau) si sa va simtiti bine!

2 răspunsuri:
| FlorinDiablo a răspuns:

In functie de gazda de meniul pe care il are ca nu poti sa servesti oameni dupa un fel de mancare alt fel pana la tort

| silviuilas a răspuns:

Cred ca mai bine l-ai servi la 00 FiX sa fie mai tare