| YumiSukinanda a întrebat:

La mine pe strada ieri la o casa batraneasca veche a fost inmormantat un mosneag.Prietenele mele au venit azi la scoala si mi-au povestit ca au auzit tot felul de suntete stranii de acolo cand erau singure, eu le-am crezutExista fantome? si astazi m-am dus cu ele si eram singure pe strada si am auzit si eu si usele toate se deschideau-inchideau in contin, si va jur ca am vazut fata motrului pe geam razand. Spuneti-mi ce pot sa fac, adica dati-mi niste sfaturi, sunt confuza ce sa cred? ce se intampla? casa e bantuita? va rog sunt tare confuza spuneti va rog ceva niste sfaturi! funda!

6 răspunsuri:
| elenyss a răspuns:

Iata un sfat: Nu te mai duce la scoala degeaba! In rest, pure aberatii.

| d4NNy3lL a răspuns:

Crede-ma ce a-ti vazut voi a fost doar pentru ca va era frica si mintea a facut acest lucru, si eu am fost la fel eram pe strada pana la 1-2-3-4 si cand vroiam sa merg acasa langa mine era o casa unde a murit de ceva vreme un om si imi era foarte frica dar pur si simplu treceam cu ochii inchisi pe langa casa si fugeam repede in casa laughing. Cat despre sunete banuiesc ca e acelasi lucru pentru ca si eu am auzit chiar la mine in casa sunete si nu mai puteam de frica dar tot nu era nimeni sau nu am patit nimic. Deci tot ce trebuie sa faci nu te mai gandii ca acolo a murit cineva si cu vremea o sa uiti si nu o sa iti mai fie frica. Cat despre intrebarea,, Exista fantome? '' si eu mi-o pun in fiecare zii, uni oameni spun ca exista altii spun ca nu exista fiecare crede ce vrea.hee hee

| Siimiiiiii a răspuns:

Poate a fost doar o farsa... prietenii tai au vrut sa te sperie, nu te lasa pacalitawinking

| nicko a răspuns:

rolling on the floor eu am iesit la 2 noaptea si nu mi-a facut nicio fantoma nimic, deci sunt inofensive laughing

| Allix13 a răspuns:

Dami add si mai vb:
shadowfirestorm13@yahoo.com

| xxovixx a răspuns:

Ba e grav...raspunde daca vrei sa vb de curiozitate? eu as vrea sa ma apuc de vizitat case bantuite... bosorogi morti acum5 ani dar cu care sa dai mana daca intelegi ce vreau sa zic sper sa raspunzi ca incer as vrea sa mai vb, niste detalii