| MarianDaniel a întrebat:

La multi ani ROMANIA, la multi ani romanilor.si nu uitati ca, chiar daca suntem o tara de doi bani, stramosii nostri, mii de oameni si-au dat viata pentru a putea trai acum independenti si liberi, si pentru a fi toti romanii sub acelasi steag pana la capatul zilelor noastre!

LA MULTI ANI! Si FITI MANDRI CA SUNTETI ROMANI, FITI MANDRI CA SUNTEM URMASII UNOR BRAVI LUPTATORI!
__________________

Răspuns Câştigător
| Tudor1212 a răspuns:

Ai mare dreptate. Ma indigna faptul ca de ziua Romaniei fiecare are liber, in loc sa fie obligat sa participe la ceremonii si celebrari. Constitutia ne obliga sa ne iubim si sa fim fideli tarii! Si...chiar daca si-au dat viata atat de multi oameni pentru Romania, tocmai acestia ce au facut acesst sacrificiu nu si-au vazut visul implinit, iar noi am pierdut chiar teritorii din Romania de la 1918sad.

5 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Mare dreptate ai!
La multi ani, Romania! La multi ani, romani!

| mgtow a răspuns:

Sant mandru ca sunt roman si cel mai mult din Romania imi plac trenurilewinking Traiasca CFR

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1 Decembrie 2010! La multi ani Romania! La multi ani romanilor de pe planeta Pamant! Romania este mult mai mult decat o tara de 2 bani, nu totul se cantareste cu "bani", Romania noastra suntem NOI, Romania este intinderea campiilor, relieful, cursul apelor, copiii si adultii, strabunii si urmasii nostri! 1 Decembrie 1918 - capitala Romaniei : Alba-Iulia! Azi e capitala de suflet a tuturor romanilor!

| DarkAngel_3471 a răspuns:

La Multi Ani Rromania!
Fie ca nu place nimeni si nimic suntem cei mai buni.
Trebuie sa fim mai uniti si sa respectam traditiile noastre, pentru ca doar pe acestea le mai aveam.
Haideti ca macar astazi sa fim mandrii ca suntem romani!