| misterioaѕa a întrebat:

La MULTI ANI Romania si romanilor de pretutindeni[puppy dog eyes]

Răspuns Câştigător
| RB26DETT a răspuns:

La multi ani!

21 răspunsuri:
| KidOoNh a răspuns:

La multi ani !

| MoneyMoney a răspuns:

LA multi ani si tiewinking

| misterioaѕa explică (pentru MoneyMoney):

laughing))))))))
A trecuttttttttttttttttttt

| MoneyMoney a răspuns (pentru misterioaѕa):

Pai viine Mos nicolae, craciunul si Anul nou, deci este pe vine laughing

| misterioaѕa explică (pentru MoneyMoney):

Daaaaaaaaaarolling on the floor)))))

| MoneyMoney a răspuns (pentru misterioaѕa):

OK astampara-te hai mai bine sa raspundem comunitatii pe aici! Sau daca ai prea mult timp liber citeste pe http://www.articolepractic.blogspot.com cateva lucruri care ti-ar starni interesul!;)

| misterioaѕa explică (pentru MoneyMoney):

Tu începi sa te iei de mine şi la urmă eşti viteaz dandu'mi mie site'uri de citit, mai băiete du-te şi fă un control că nu ai mai făcut de mult!
Şi dacă ai şti că is de două ori mai mare decât tine nu ai mai comenta aiurea!

| MoneyMoney a răspuns (pentru misterioaѕa):

Saptamana asta am avut 3 evaluari psihologice asa ca altii au nevoie de control! laughing

| Bianca3108 a răspuns:

La multi ani si tie! happy

| misterioaѕa explică (pentru Bianca3108):

Mersismug

| Bianca3108 a răspuns (pentru misterioaѕa):

Cu placere :X

| BubbleShoot a răspuns:

La multi ani ! :*

| BoAfan a răspuns:

La multi ani!

| StiuCeSpun a răspuns:

La multi ani!, fa'ti avatar de roman! http://j.gs/Rjs

| ix3AddιcтєєdSмιlє a răspuns:

. La multi anii; x.