| Elle2117 a întrebat:

La multi ani tuturor celor cu numele de Maria si derivatele!
Cum va petreceti ziua de azi? happy

Răspuns Câştigător
| Minnie a răspuns:

Multumesc.Sunt la birou, muncesc si alerg...Si am de alergat ca lucrez intr-o institutie imensa! Iar diseara voi iesi cu sotul meu la un restaurant

8 răspunsuri:
| BruneTTe a răspuns:

Mersibatting eyelashes nu ma cheama Maria dar. un cadou in plus nu ar stricaaa laughing

| Fvn a răspuns:

Multam ^_^. Cum imi petrec ziua? Cred ca dau o fuga sa-mi inchiriez niste DVDuri, si asta o sa fac pana diseara. Cred ca o sa chem niste prieteni pe la mine, sau o sa trec eu pe la parintithinking Ca e urat sa stai numai tu si o pisica intr-un apartament imens...mai ales de ziua ta

| mary a răspuns:

Ms. cred ca o sa stau singura in pat si o sa-mi infund servetele in nas.

| alandala a răspuns:

La multi ani.

| Andra00009 a răspuns:

Multumesc!love struck o sa ies in oras cu prieteniilove struck

| al3xxandra a răspuns:

Multumesc, azi imi voi perece ziua cu prietenele si prietenii poate la un suc in oras, iar mai pe seara.partylaughingkiss

| Tili a răspuns:

Mersi:*! Pai ...astept cadourilaughing. Glumeamtongue! Nu stiu. Nmic deosebit...cu prietenii cred:-s

| Dreaqul a răspuns:

Msss mullt.Nustiu poate la mall cu prietenele.