| SarahParker a întrebat:

La multi ani tuturor femeilor! Femeile ar trebui sarbatorite zilnic iar 8 Martie doar ne aminteste... A-ti primit vreun cadou? Ati oferit cuiva un cadou? Ce cadouri var placea? Descarcatii-va gandurilei ideile si sentimentele aici...

Răspuns Câştigător
| MIHAelaKISS a răspuns:

Ai facut un gest frumos, din curiozitate cati ani ai?

6 răspunsuri:
| Gizăz a răspuns:

Eu nu înțeleg logica lui „ați" ăla. E vreun motiv pentru care l-ai folosit dezlegat și după nu? Var/ul ăla e lavavil? Ii? Dacă aș fi avut o amică așa i-aș fi dat o carte de gramatică cadou.

| SarahParker explică (pentru Gizăz):

Iarta-ma dar te rog frumos macar in aceasta zii sa te opresti din critici...

| Gizăz a răspuns (pentru SarahParker):

Zi*. Te simți ofensată și criticată că ți-am zis un adevăr?! Mai bine te-ai supăra pe propria persoană că habar nu ai propria-ți limbă!

| MIHAelaKISS a răspuns:

Da am primit cadouri foarte frumoase si o gramada de flori, tu ai primit ceva?

| SarahParker explică (pentru MIHAelaKISS):

Da, am primit flori, dulciuri, si 2 ursuleti, dar eu sunt minora si trebuie sa ii fac mamei un cadou, i-am luat un buchet cu trei trandafiri, o felicitare, o cutie cu ciocolata si un bibelou...

| SarahParker explică (pentru MIHAelaKISS):

12, multumesc anticipat...

| MIHAelaKISS a răspuns (pentru SarahParker):

Ai facut un gest frumos, din curiozitate cati ani ai?