| sebastian1331 a întrebat:

La olimpiada la matematica (faza locala) iti trebuie carnetul de elev?

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Cica trebuie, dar eu anul trecut cand am fost nu l-am luat si nu m-a controlat nimeni, nu mi-a zis nimeni nimic, deci nu trebuie neaparat, acum depinde poate la scoala unde se va tine olimpiada la care mergi te vor controla, depinde si de asta deci ca sa fi sigur, ia-l cu tine. Succes la olimpiada!

9 răspunsuri:
| fluturas a răspuns:

Din cate stiu eu, nu

| Florinaaaaaaaa a răspuns:

Da, itit trebuie, sti de ce? pentru ca si eu cand am fost pe data de 28 ianuarie la olimpiada de lb.romana au fost copii care au venit din Borsec, Gheorgheni, Hodosa etc.si unii nu au avut la ei carnetul de elev si iau scos afarasadImi era asa de mila de ei pentru.ca au batut atata drum pentru.nimica.Deci sa il iei la tine! Pwp dulce si te rog imi dai funda?

| SugarAndSpice a răspuns:

Da, pentru a ti se verifica identitatea!

| Dreamy a răspuns:

Nu, dar ca sa fii sigura ia-l

| Addah a răspuns:

Da, carnetul de elev sau buletinul...

| DrMeow a răspuns:

Da, 100%, au fost cazuri in care elevii au fost trimisi acasa deoarece nu-l aveau

| CristiCryssu a răspuns:

Banuiesc ca da, ca sa stie exact cine esti.

| ArinaMK a răspuns:

Da

| nevermind_9666 a răspuns:

Iti trebuie carnetul sau buletinul ca sa stie cine esti. nu le verifica intodeauna la judet le verifica. oricum nu este mare pierdere daca nu le ai ca te poate identifica un coleg.

Bafta la olimpiada