| JulieR a întrebat:

La people choice awards pot vota de mai multe ori in acceasi zi? Funda:*

Răspuns Câştigător
| Vio199 a răspuns:

Atunci dawinking si eu am facut asta doar ca la un Show Pacatos pe facebookwinking

2 răspunsuri:
| Vio199 a răspuns:

Presupun ca da doar cu alte identitati: de pe alt nr, de pe alt nume etc...winking

| JulieR explică (pentru Vio199):

Eu am votat fara sa ma loghez sau altceva. A doua oara cand am deschis site-ul am putut vota din nou, dar nu stiu daca s-a luat in considerare doar prima data sau doar a doua oara cand am votat. Si de aici eu vreau sa stiu daca se poate vota de mai multe...

| Vio199 a răspuns (pentru JulieR):

Atunci dawinking si eu am facut asta doar ca la un Show Pacatos pe facebookwinking