| DeeaAndreea_6755 a întrebat:

La profilul meu de "IMVU" dau la webpage si vr sa vad daca pot sa dau numele jos Guest_ ca pot si dau la Removie for name Guest_ si nu stiu ce sa scriu la KeyWords e ceva un cod plz imi ziceti ce sa scriu?

2 răspunsuri:
| MeimeiPinguinu a răspuns:

Tzau
Nu, ca sa numai iti apara Guest_ trebuie sa platesti 12. 99$ ca sa iti arate doar numele pe care l-ai ales tu sau sa platesti 5$/luna ca sa fii V. I. P. Daca vei vrea sa platesti, plateste pentru a fii vip atunci vei putea sa si creezi haine ca sa le vinzi in SHOP si sa ai nume fara Guest_, ai access la camere VIP si primesti si 5000 de credits
Sper ca ti-am fost de folos.Succes si Sarbatori Fericite happy

| Pişcoţel_8877 a răspuns:

Muhahaha laughing)))
rofl
Nu este niciun cod...
Deci trebuie neaparat sa te faci vip!
Adica poti si sa cumperi da iti trebuie 100. 000 de creditehappy
si daca te faci vip ti-l scot ei automat
Vip gratis poti sa te faci cu imved[nu stiu sigur daca mai face]
sau cu Imvu Mafia laughing
da nu stiu cum laughing)