| anonim_4396 a întrebat:

La rank, aici pe TPU, cat trebuie sa ai? Cat mai mult sau cat mai putin?

Răspuns Câştigător
| Zady a răspuns:

Printre cei mai buni trebuie sa ai cat mai putin dar ideea e ca nu asta conteaza pe TPU, eu de exemplu sunt pe TPU de ceva vreme si niciodata nu am cerut vreo funda sau ceva de genul, pur si simplu imi place sa ajut

7 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

O să-ţi dai seama cel mai simplu, dacă intri aici: http://www.tpu.ro/useri.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Activitatea constantă pe site prin răspunsuri care au puncte te ajută să urci din rankul cel mai mare la cel de top!
http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente
Pa, pa.

| Shery a răspuns:

Putin.

| LonelyLoner92 a răspuns:

Trebuie sa ai cat mai putin.

Daca de exemplu scrie ca ai rank 1455 din 1689, iar ieri aveai 1522 din 1689, inseamna ca ai urcat de pe locul 1522 pe locul 1455.

| Danyel a răspuns:

Trebuie sa ai cat mai putin.De exemplu esti intr-o cursa si esti ultimul ...trebuie sa urci pana ajungi pe locurile din fata. Funda?

| bombănucleară a răspuns:

Cat mai putin, caci rankul reprezinta pozitia ta pe TPU:daca esti pe 1, esti cel mai tare, iar daca esti pe ultimul, fă tot posibilul sa urci in rank incercand sa raspunzi cat mai bine la intrebarile utilizatorilor care au nevoie de ajutor.

| laur1OOOGB a răspuns:

Rankul TPU trebuie sa fie cat mai mic.De exempul daca ai rangul de 5 devi expert TPU.