| Dianuca_7245 a întrebat:

La sfarsit de an scolar am banchet si nu stiu in ce sa ma imbrac si cum sa ma coafez.Am 11 ani si am parul un pic mai jos de umeri, un cm. Vreau o rochie frumoasa si ieftina(adica pret rezonabil). Sunt din radauti, jud. suceava. Cel mai bun raspuns funda +vot.

Răspuns Câştigător
| oana_7303 a răspuns:

Buna, te inteleg...eu as lua o rochita ceva de genul asta: http://www.ivory.bizoo.ro/vanzare/508199/img/Rochie-Sherri-Hill-1002#1,la papuci as opta pentru ceva fara toc in genul asta: http://www.shopmania.ro/......28730.html nu este nevoie sa ii iei la pretul ascest este doar un exemplu, o idee, ii gasesti si mai ieftini.La par...l-as intinde cu placa pe dedesubt la exterior l-as ondula, bucle mari si cam atat sper sa te fi ajutat.

5 răspunsuri:
| KySyB3B3 a răspuns:

Http://www.google.ro/......tp?/imgres ceva de genu sau ...http://2inimi.ro/wp-content/uploads/2010/11/Rochii-de-club.jpg.adica am si eu banchet dar de a8a;)):*sper sa iti fie d folos...

| AlexandraPiti a răspuns:

Si eu am 11 ani si tema banchetului este,, Bal mascat''.Eu nu vreau sa cumpar ceva din oras.Am o rochie neagra.Si parul mi-l fac putin undulat si ma fac in fata aleia din familia Adams

| Alexandra3012 a răspuns:

Banchet de sfarsitul scolii primare? LA varsta ta nu ma interesa sa fiu foarte eleganta, ma imbracam cu ce aveam in dulap, nu imi faceam griji pentru asta happy

| vlad_6655 a răspuns:

Si daca nu are dulap?
Si da si mie mi se pare o prostie banchet la sfarsitul clasei a 4-a

| Dianuca_7245 explică:

Pai si mie mi se pare o prostie, dar asta este