| Brunette_5355 a întrebat:

La Sims 3. cum pot sa salvez un Sims creat de mine? Am intrat in joc, am dat la Create sims. am creat. si pe urma unde dau ca sa il salvez? in Options nu imi apare niciun Savesad

Răspuns Câştigător
| Kqzu97 a răspuns:

Sa il salvezi in lista cu simsi? Pai langa simsul tau creat jos langa imaginea lui este un cerc cu 3 puncte dai pe el si dai click pe un plick cu o sageata si il salvezi apoi dai clik pe bifa

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| danaalexa a răspuns:

Incearca de la programul ala de simsi gata facuti si iti creezi acolo si cand intri in sims ti-l selectezi nu stiu daca intelegi nu stiu cum sa-ti explic. L-ai cumparat? sau de unde il ai daca de pe net da-mi pls linkul prin mesa mersi mult si sper sa intelegi ce am vrut sa zicbig grinbig grin

| ^__^S.y.m.o.^__^ a răspuns:

Dupa ce il creezi, adica dupa ce ii alegi hainele si personalitatea, nu? pai cauta printre ilustratii, un aparat foto.eu nu mai am jocul dar l-am avut si asa imi amintesc! try!

| Anonim21321 a răspuns:

Jos langa imaginea cu omul creat de tine apare un semn de bifat... apesi pe aia si ti se salveaza...
stiu sigur ca asa e. fiindca eu acum il joc

| Anonim21321 a răspuns:

Imi dai mie funda. plshappy

| sonia_3318 a răspuns:

Pai dupa ce l-ai creat mergi si il pui intr-o casa sau poti sa il faci si apoi iesi dar mai intai tra sa iesi din create sim pentru ca atunci o sa til salveze intelegi? deci tra sa iesi din create sim cu simul facut happy
si o sa apara in lista cu simi dupa numarul persoanelor din familie sau dupa bani vezi tu Acu primesc fundita?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se salveaza automat