| ornitoringfsa a întrebat:

La site-ul www.kubeti.com vreau sa pun o poza ca sa o voteze ceilalti. Cand dau poza care o vreau imi intra undeva unde trebuie sa pun kubeti de aia pe poza! Dar poza aleasa de mine nu apare... Stiti de ce?

Răspuns Câştigător
| Laura a răspuns:

Nu mai merge sa uploadezi poze happy. Uite ce scrie pe prima pagina:
Ei bine, am ajuns si la finalul perioadei initiale ale promotiei. Asta nu trebuie sa te intristeze sau sa te faca sa te dai batut! Chiar daca nu vei mai putea uploada poze si vota pentru ele, asta nu inseamna ca nu vei mai putea castiga. Acum tot ce trebuie sa faci este sa aduni coduri si sa le introduci pe site, pana pe data de 31 iulie inclusiv. Cel care aduna cele mai multe coduri va castiga marele premiu: o consola Sony PS3, iar cei clasati pe locurile 2 si 3 vor castiga cate un PSP! Mult success in continuare! Poti citi noul regulament aici.

32 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cn are poze cu ambalaje de la kubeti garlic sa ma contacteze pe id sandu_sanduc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca esti un catel! sau eti om?

| ladarualin a răspuns:

Pune alta poza sau daca nu merge nu stiu