| anonim_4396 a întrebat:

La teza de maine de la romana va pica un subiect : Doua loturi` si imnul `desteapta-te romane!` Voi pe care credeti ca-l va da?

12 răspunsuri:
| Uana_5406 a răspuns:

Doua loturi

| Uana_5406 a răspuns:

Doua loturi pentru ca este de Caragiale si avand in vedere ca s-a studiat la clasa 'O scrisoare pierduta'...sa nu iasa totusi din materie thinking

leonardk
| leonardk a răspuns:

Desteapta-te romane si trage 2 loturi daca vrei sa traiesti bine!

| guralivul a răspuns:

Da esti mama omida? daca tot stii macar zi toate subiectele
eu zicca o sa dea Caracterizarea Vitoriei Lipan

| tukhey23 a răspuns:

Habar nam happy

| Uana_5406 a răspuns:

Eu nu cred ca 'Delight' a zis chestia asta pentru ca ar stii de subiecte, ci pur si simplu a pus situatia pe fata si a intrebat. raised eyebrows

rroxi44
| rroxi44 a răspuns:

Eu as da doua loturi... Este mai complex. Dar nu cred ca aveti doar aceste doua variante., cred ca ati facut mai multe opere..., nu-i asa?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Profa` a zis ca una din astea doua se vor da straight face

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Caragiale.

| bya99bya a răspuns:

Doua loturi, cred eu

| alessia_2046 a răspuns:

Nu trebuie sa te bazezi pe unul dintre ele ca nu stii sigur ce iti va da, cel mai bine e sa inveti din toate cate putin sa stii despre ce este vorba in acel text.succes

| ramona_6814 a răspuns:

Desteapta-te romane