| Alin_8255 a întrebat:

La vanatoare de vampiri cei care joaca : Schimb 1.soare sau 2. tarus sau 3.sageata de argint tonguee scut, tulpina de trandafir, carte de vraji sau oglinda
Lasati id de mess aici pentru cine e interesat

9 răspunsuri:
| Mhjua a răspuns:

Iti dau tulpina de trandafir pe sageata de argbig grin. vrei?
ast mesaj pe privat:d:S

| Mov10 a răspuns:

Dau la schimb carte de vraji pe ce vrei tu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vb pe mess ingrid_ini@yahoo.comwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dau la schimb puterea vrajitorului usturoi scut... lea pe toate dar imi trebuie cartea vrajitorului

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gad_daniel99@yahoo.com am dublura la oglinda fac schimb pentru sageata de argint

| nononono1111111111 a răspuns:

Vrea cineva sageata de argint de aici? am 2 dubluri la ea! vreau tulpina de trandafir!

| luciia a răspuns:

Dau carte de vraji pentru scut! cine are scut add lucia.lucicutza

| DIANA_3635 a răspuns:

Buna. daca doresti am dublura eu la oglindasi scut si as dori sageata de argint

| Alin_8255 explică:

Diana as vrea eu scut si iti dau sageata de argint lasa un id