| Cubulets a întrebat:

La voi cand va faceti cont pe youtube va cere nr de tel sau id?
plzzzz
dau fundita la cine ma ajuta si pe mine sa imi fac cont pe youtube fara nr de tel plz

5 răspunsuri:
| DjDOCALyN a răspuns:

Poi... uite daca vrei i-a contul meu si nu am pus nimic pe el, hai sa ti-le dau personal id: asasinu_total. fundoi?

| Twitter a răspuns:

Trebuie doar sa ai cont pe google!winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti da un mesaj cu un cod ...doar atat...nu e alceva legat de alceva cu mesajul acela

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se intampla nimic daca dai numarul de telefon, o sa iti trimita un mesaj cu un cod ca sa poti intra. In rest, nimic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie nu-mi cere nr de tel chiar am incercat sa vad daca imi cere nr de tel si nu mi-a cerut. Mia cerut emailul pentru activare.