| DeeaLove08 a întrebat:

La voi merge sa jucati adevar sau provocare pe facebook? ca la mine dupa ce dau sa raspund arata ca se incarca si ramane asa. dau funda. aaa si netul meu merge foarte bine si merge sa fac orice altceva pe facebook.

2 răspunsuri:
| Măłina a răspuns:

Poate joacă prea multă lumea adevăr sau provocare. Şi mie mi s-a întâmplat chestia asta şi nu am mai jucat, am intrat peste 1 h şi mi-a mersbig grin

| Măłina a răspuns:

Poate joacă prea multă lumea adevăr sau provocare.Si mie mi s-a întâmplat chestia asta si nu am mai jucat, am intrat peste 1 h si mi-a mersbig grin