| RazvanStefan a întrebat:

La WoW Wrath of Lich King cine imi da un link pentru a lua un patch de update de la versiunea 3.0.1 la versiunea 3.3.5? Sau tot la WoW Wrath of Lich King un server privat pentru versiunea 3.0.1! Plz dau funda! MD\s :X

2 răspunsuri:
| Cristea a răspuns:

In folderul cu wow ai un fisier launcher. exe pornesti ala si o sa faca singur update pana la ultima versiune.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vere e de servers mult faza e ca acum nu exista niciun server la 4. 0. 1 Toate servers sunt la 3. 5. 5a sau 3. 5. 5bbig grin Server asta de 3. 0. 1 e nasol nu ai ce face pe elwinking