| MissAvocado a întrebat:

Leonardo dicaprio are sotie sau copii?

funda + vot cine arata si o poza

Răspuns Câştigător
| Dannyjj a răspuns:

Pai uita-te pe site-urile date de utilizatori si citeste cateceva, pentru ca poza in care apar copii si aceea femeie este vorba de cei care au jucat in filmul "Revolutionary Road", aceea actrita se numeste Kate Winslet si nu este nici macar iubita lui Leonardo DiCaprio.
Pe cine sa crezi? Pai arunca o privire pe site-urile date si citeste cateceva si vei afla de acolo adevarul, pentru ca pana acum Leonardo DiCaprio are o iubita Israelianca pe nume Bar Refaeli pe care urmeaza sa o ceara in casatorie.

7 răspunsuri:
| Dannyjj a răspuns:

Nu avem ce poza sa iti aratam pentru ca nu are copii, burlacul are o iubita pe care urmeaza sa o ceara in casatorie.
http://stirileprotv.ro/......ineva.html

| MissAvocado explică:

Si acum pe cine sa cred?

| ireFUTABILx2x a răspuns:

Nu are nici sotie nici copii.

| BiaBubulina a răspuns:

Da. Uite aici poza: http://www.google.ro/......tp?/imgres r:0, s:0 ( eu nici macar nu am citit chestia cu vot cine arata poza si ti-am dat poza ) :))

| DaNy3L95_7968 a răspuns:

Bine nu stiu daca are. Dar daca nu are cum dai funta sh vot? ce poza vrei sa-ti arath?happy da` daca doamne fereste dai vreo funta sa stii ca nu ma supar. sa nu crezi asa ceva!