| heddy10 a întrebat:

Locuri frumoase din București în care se poate vedea apusul, în afară de Lacul Morii?

Mulțumesc!

3 răspunsuri:
| Lostlyric a răspuns:

In Riviera, aproape de lac; in Parcul Lacul Tei, in IOR, cum mergi dinspre insulita cu lebede, spre insula din mijloc, pe alee (fata intoarsa spre Complex Titan).
In Megamall, pe ultimul nivel, parcarea exterioara, adica...pe acoperis si cam pe orice cladire sau acoperis unde ai acces big grin

| sonya a răspuns:

Hei,

Adaug si eu la lista lui Lostlyric ca si in Herastrau poti admira Apusul. Pe cladirile inalte, restaurantele Bucurestiului aflate la inaltime. In roata din parcurile de distractii, Mogosoaia.

| heddy10 explică:

Mulțumesc mult pentru ajutor!