| Ирина19 a întrebat:

Loooome, ce faceti cind vremea e rece? Ceva idei va rog!

Va multumesc!

Răspuns Câştigător
| midnight a răspuns:

Ma uit la tv, ma joc la calculator, ma joc cu pisica, ma dau cu capu de peretzi, ascult muzica, desenez, ma uit pe geam, fac teme(scoala...crying), ma plimb pe la mall, merg in parc, barfesc cu colegele pe mess sau pe telefon(daca au minute), mai raspund la intrebari pe tpu...si cam atat.mooooooolt succes!

7 răspunsuri:
| AnnaMariaaa a răspuns:

Eu stau pe net, mai citesc, vb la telefon, temestraight face. plictiseala

| zerozero a răspuns:

Ma imbrac putin mai gros decat de obicei happy

| Christa a răspuns:

Invit fete la mine, ne mai uitam la un film, gatim, ascultam muzica, barfim. laughing

| vladix a răspuns:

Ma duc la strand, la plaja, joc volei pe nisip, fac canotaj, scufundari, caut scoici si port ochelari de soare noaptea in club.

| fallsHD a răspuns:

Eu ma duc afara, ma fac muci cu tovarasii prin zapada apoi intru in casa si dau drumu la centarla, un ceai fierbinte si maine o iau de la capat.

| RaulCristian a răspuns:

Stam in casa la caldura, iar cand nu mai suportam ne imbracam si iesim pe afara...

| Cosmin_7782 a răspuns:

Bem o cafea, ciocolata calda...