| CrucifiedCountess a întrebat:

Lupta personajelor. Ce preferati, vampirii(incluzand filmele cu vampiri) sau varcolacii (de asemenea, amintindu-ne si de filme)? De ce? Dati-mi un exemplu de film bun cu preferatul vostru.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

What? Vampirii, logicwinking
Mai ales:Twilight, New moon, Eclipse :X:X:X:X:X

22 răspunsuri:
| inna a răspuns:

Blood and Chocolate ( asta pentru ca este filmat si in Romania) -varcolacii sunt preferatii mei.

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Nici una, nici alta. Prefer barbatii!

| dulshe a răspuns:

Vampirii! Un film bun e Twilight!

| Shery a răspuns:

Mie mi-a placut twilight, si mi-au placut vampirii, dar si varcolacii... dar am vazut Underworld si the lycans(varcolacii) sunt mult mai tari :X

| Parintele a răspuns:

Eu prefer varcolacii.Vampirii ma streseaza ca sunt prea fitzosi. Iar personajul Edward Cullen din Twlight mi se pare ridicol.

| Princessee a răspuns:

Vampiri, din Twilight.
DE cand am vazut filmul, imi doresc sa fiu vampir.

| Paula a răspuns:

Sincer sunt cam la acelasi nivel. am vazut filme si cu vampiri, de ex twilght, comedia dracula laughing, ma rog. si varcolaci era unu la hbo nu tin minte cum so numit dar era unu varcolac si cand o muscat pe cineva se transforma si ala. sunt faine amn2. happy

| Roxata a răspuns:

Vampirii..Twilight sau The Twins Effect

| JoinTu a răspuns:

Bai eu chiar nu stiu ce vedeti la lipitorile alea cu doua scobitori in loc de dinti (vampiri)?! Sunt mai misto varcolacii decat mortaciunile alea. (imi place twilight muuuuult) (am vazut doar 3 filme twilight astept sa apara si al patrulea).Mie imi plac varcolacii din twilight. Decat albiciosii aia de vampiri de zici ca au cazut in vopsea alba. Vampiri se evapora repede la soare (ca basina).laughing))))))))) (totusi varcolacii sunt cei mai fain) (as vrea sa fiu si eu varcolac dupa c am vazut twilight) (Traiasca berea din care ne-am facut!)

| yoannah a răspuns:

Vampirii:X:X

Twilight:X:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Comentariu inlaturat de autor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am mai vazut filme bune cu vampiri demult, acum regizorii nu mai pot baga bani intr-un scenariu de basm...prefer vampirii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt multe povesti despre vampiri... in "Twilight", de exemplu, ei nu se feresc de soare pentru ca le-ar face rau, ci pentru ca stralucesc ca diamantele; in altele (ex: "Interviw with the vampire", "Queen of the damned", etc) soarele ii distrug. Prefer vampirii... si prefer sa citesc o carte in loc sa ma uit la un film... Va recomand Anne Rice "Cronicile Vampirilor" si "Noile Cronici ale Vampirilor"... o serie de povesti captivante love struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Twilight si regina condamnatilor au fost cele mai bune filme cu vampiri parerea mea adica am inteles ceva din ele si au fost cei mai frumos actori

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vampirii :X unul ca Edward Cullen :X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu prefer varcolaci.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vampirii normal...Seria de carti ''The Twilight Saga'' de Stephenie Meyer, ''Cronicile Vampirilor'' si ''Noile cronici ale Vampirilor'' de Anne Rice, ''Vampires diaries'' de J.L.Smith...si filmele dar mai ales cartiile love strucklove strucklove struck...si un film bun...imi place foarte mult twilight (sunt obsedata) si vampires diaries (mai ales ultimul, care e serial)...big grin. Pentru ca vampirii sunt singuri ''monstrii'' cu adevarat sexy. love struck day dreaming

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Edward cullen e doar intruchiparea unui vampir fermecator...desigur twilight nu este cel mai reusit film cu vampiri dar este bunicel

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

LOL... logic ca varcolacii...hello!laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Varcolcii... Quilette Pack... Jacob Black

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Varcolaciilaughingrolling on the floor lol
laughing vampiri nu imi placphbbbbt

| erikutzza a răspuns:

Clar vampirii:X...

filmethinking let the right one in.sau twilight:X.

sa te uiti la "let the right one in" daca nu l-ai vazut. e o drama dar foarte fain filmu:X