| CuppiDoon a întrebat:

M-am gandit ca la vara sa merg sa practic un sport sa ma inalt... Ce spuneti dati-mi voi ideii sau alegati-mi din uratoarele:
-basket
-innot(ador)
-atletism(am fost anul trecut in 2009 si nu m-am inaltat doar am slabit)

Răspuns Câştigător
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Parerea mea este sa alegi inotul love struckEste cel mai frumoslove struck Si iti face si un corp foarte frumoslove struck
Si pe langa asta ai spus ca iti si placebig grinlove struck

3 răspunsuri:
| tim a răspuns:

Daca ai posibilitatea, parasutism!

| meyryi a răspuns:

Eu zic ca innotul e cel mai bun, dar ajutat si de cateva exercitii din kinetoterapie

| Flavius_9525 a răspuns:

Inot 100%