| Dr.StomatologG.G. a întrebat:

M-am gandit sa infiintez un grup de sustinere pentru ANNA. Momentan este pe locul 9, haideti sa facem sa ajunga pe locul 1! dati-va cu parerea, cine e pro, cine e contra? Eu votez - PRO!

25 răspunsuri:
Anna
| Anna a răspuns:

Uite ce e, m-am saturat sa fiu pusa in situatii de-a dreptul "jenibile"! Dentist, te rog sa te abtii! Nu-mi doresc sa ajung pe locul 1.Subscriu la raspunsul Olianei. Terminati cu prostiile!

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Pe un anumit loc ajungi prin forte proprii nu altfel

daniela
| daniela a răspuns:

Nu stiu daca e corect asa ceva, Bula si-a castigat singur locul... mai e si Pisoloaga care ar merita sustinuta ...Hai sa lasa sa castige pe buna dreptate pe raspunsurile pe care le da ea. De exemplu eu am pus 7 intrebari si pe ea nu o regasesc printre cei ce mi-au raspuns.

lolita
| lolita a răspuns:

Crezi ca ai mai multe sanse daca te dai pe lañga ea? big grin eu sunt PRO, da pe locul doi ca Bula isi merita locul.

lolita
| lolita a răspuns:

Bie zici Raluca, iti multumim ca ai intrat si ne-ai calmat putin ca am cam lauat-o razna toti.

| Parintele a răspuns:

Eu zic ca daca poate sa ajunga acolo prin forte propri e mai cinstit.Nu cred ca ea ar fi de acord, si nu ma asteptam la o asa propunere din partea ta.

| selef a răspuns:

Nu stiam ca e concurs ca ma inscriam si eu.

| Krina a răspuns:

Anna este isteata, nu cred ca are nevoie de sustinatori si mai ales de locul 1.Pe langa faptul ca da raspunsuri folositoare, pot sa zic ca imi plac foarte mult si intrebarile pe care le pune.

| Ben. a răspuns:

PRObabil ca nu

| Ben. a răspuns:

Dc tu crezi ca e bine sa le fac eu clasa de gramatica on-line pentru ca respectivii sa continue la fel k inainte, gresesti. dc scriu bine romaneste nu inseamna ca am dreptate in ceea ce vreau sa redau.am impresia ca vrei sa arati ca subiectul a fost sabotat prin voturi de stupid de catre nu stiu ce echipa.este mai mult decat evident ca subiectul a primit absolut gratuit la cca 80% din raspunsuri calificative pozitive.nemaivorbind ca erau raspunsuri identice care fie au primit voturi de blam fie nu au fost punctate.la foarte multe raspunsuri arata o anumita culoare religioasa care nu numai ca nu ajuta dar jigneste useri cu vederi diferite.si atunci intervine echipa. arata pozitia ta clara si o sa primesti calificativul binemeritat.

| Ben. a răspuns:

Era sa zic ca faci partizanat raluca. da' nu mai zic, ca mi-e frica ca o sa fiu sanctionat.

| Dr.StomatologG.G. explică:

N-am vrut sa creez nicio disputa. Imi cer scuze daca pare asa. Poate am atins un subiect un pic mai sensibil. Va multumesc tuturor pentru raspunsurile voastre si intr-adevar, scopul acestui site este sa ajutam oameni, asa ca, sa ne apucam de treaba si sa ajutam cat mai mult.

| anonim a răspuns:

DentistMKD, nu asa cuceresti o fata.trebuie mult mai mult.sincer.o initiativa cu adevarat ''stupida''.

tundenana
| tundenana a răspuns:

Nu am nimic cu Anna imi e simpatica si da sfaturi utile... insa nu ar fi corect fata de ceilalti useri... eu zic ca o sa ajunga cu fortele proprii in top pe primul loc daca o tine in continuare asa... ai intrebat-o pe ea ce parere are despre actiunea ta? e de acord cu tine? nu vreau sa ma intelegi gresit, pentru mine chiar nu e important cine e pe primul loc mie, mi-e tot una... eu zic ca si Bula si Brigaela isi merita locul, sunt useri mai vechi si chiar dau sfaturi bune, daca vrea sa fie pe locul 1 atunci trebuie sa concureze cu cei doi... desi nu cred ca e vorba de un concurs ...nu-i asa colegu?

carla
| carla a răspuns:

Dentist..eu cred, ca iar creezi dispute. Ce conteaza cine e pe locul 1? Ati innebunit cu totii? Nu se castiga nimic din locurile fruntase, ideea este sa-i ajutam pe cei cu probleme. Las-o pe Anna sa decida singura, ce vrea si asa este votata de amici(n-o atac si n-am nimic impotriva voturilor). Nu mai instiga, Dentist, sunt useri vechi care-si vad de treaba lor...asa ca relax, my friend. big grin

| ♣ Ma®®yE [;x] a răspuns:

N-ar fi corect sa ajung pe locul 1 din cauza noastra. S-o lasam sa dovedeasca ca e fata desteapta in continuare(nu ma indoiesc) si sa-si vada de treaba, ca poate peste o luna, cine stie, va ajunge in top 1.
Ii urez bafta.

| Princessee a răspuns:

Si eu as vota PRO dar mai bine sa o lasam pe ea sa ajunga la performante.

| irynna a răspuns:

In ce scop?winkingeu nu cred inteligenta unei persoane se poate masura dupa numarul locului. poate ca nu are suficient timp la dispozitie astfel incat sa il petreaca pe site. dar din moment ce raspunsurile ei sunt bune, eu cred ca asta e important.

| nicky a răspuns:

Nu sunt contra dar cel mai bine e sa lasam ca ea singura sa ajunga pe locul 1 fara sustinerea nimanui.

| Ella_6365 a răspuns:

Pai votezi tu pro, dar eu cred ca asta tine de ea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Anna este o fata desteapta si nu cred ca doreste neaparat locul 1. Are alte prioritati cred eu, si intra ca ajute cu raspunsurile ei, iar prin intrebarile pe care le pune, transmite mereu ceva. Trebuie doar sa urmaresti mesajul. Sigur ca este frumos gandul tau, sunt de acord, dar sa ii votam raspunsurile daca sunt cele mai bune si nu ca sa ajunga in top. Putea sa fie de mult timp dar echipa de "votat stupid" a ...lucrat bine. Sa nu credem ca nu va mai vota stupid...hmmm doar stiti, nu? Trebuie sa fim corecti, numai asa valorile vor ajunge pe primele locuri. Nu imi place : concurenta de genul acesta, certurile si jignirile, lipsa de toleranta, aroganta. Ar putea fi atat de simplu sa raspundem si sa ne vedem de treaba, sa nu ne comentam raspunsurile, sa apreciem ca cineva s-a straduit sa raspunda atat cat a stiut, sa ne facem observatii in privat civilizat sau fara patima sa discutam si sa votam o idee a unui user. Si cu scrierea cat mai corecta, sa acceptam sa fim corectati, sa nu pozam in toleranti si buni doar pentru voturile agramatilor sau chiar sa votam ca nu vom mai raspunde intrebarilor in mesengeriana. Copiii acestia trebuie sa invete sa scrie o cerere, o scrisoare etc. Chiar scopul site-ului este de a ajuta! Atunci sa o facem in toate domeniile. Sa ma iertati ca m-am cam ambalat... blushing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@ben zona, chiar crezi ca am spus prostii?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar de ce sa nu ajung eu pe locul 1? Sint pe 70 si ceva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai eu cred ca grupul e deja gata format...cu parere de rau o spun si fara sa vreau sa irit pe cineva, chiar nu am nimic cu nimeni dar stim cu totii si vedem tot mai des ca s-au format bisericute si chiar nu isi au rostul pe acest site.tot mai multi utilizatori prefera sa intre in discutii tot mai traznite decat sa raspunda unei persoane care cere ajutor.scuze daca supar pe cineva, nu am nici o intentie de acest gen, mi-am spus si eu parerea asa cum au facut-o si altii si spre deosebire de DentistMKD as vrea sa incepem cu totii sa luptam sa fie bine si sa lasam deoparte orgoliile.sa facem in asa fel sa fim cu totii folositori si sa fim prieteni.este vorba despre ceva virtual la urma urmei si cred ca avem noi destui dusmani in realitate si nu mai avem nevoie de altii si pe TPU.suntem oameni cu totii si trebuie sa o dovedim.

| deyan a răspuns:

Si eu sunt cu tyne.suntPRO