| Roxiii94 a întrebat:

M-am plictisiiiiiit. spuneti-mi ce sa fac. crying. Voi ce faceti cand va plictisiti? sad fundita pentru cea mai buna idee! :*

Răspuns Câştigător
| annahandball a răspuns:

1. Suna o prietena sau un priete si vorbeste cu el!
2.Iesi afara cu prieteni tai.
3.Invati o prietena sau un prieten la tine si stati de vorba.
4.Asculta muzica.
5. Vorbeste pe mess.
6.Joacate un joc bun pe pc.
7. Urmareste un film bun.
8. Uita-te la tv.
9.Deseneaza(daca iti place)
10.Citeste o revista sau o carte.
11.Intra pe facebook sau hi5.
12. Du-te la mall cu prieteni tai.

19 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Ce fac eu:
-ma uit la in puii mei(pe net) si la toate inregistrarile de la antena 1
-citesc blogul lui bendeac si peacasa tv(arhiva)
-ma uit la pozele necunoscutilor dupa facebook

bye-bye

| noktambul a răspuns:

Pune mana pe o carte! Iesi la aer si plimba-te! Bate mingea! Fa o vizita cuiva! Gaseste-ti un iubit! Iesi din casa si de langa PC!

| adutzadragutza a răspuns:

Pai uitete la un film si bea ciocolta calda e misto, sau fa-ti bratari impletite,, fimo, citeste o carte buna, joacate un joc aventura funda?

| Andruza a răspuns:

Bună
Păi poți să stai pe TPU, să asculți muzică, să citești o carte, să faci niște ex.la română.
Pa, pa

| JustThat a răspuns:

Eu cant laughing
Dau muzica la maxim cant si dansez si ma simt foarte bine laughing
Azi pentru plictiseala am facut clatite laughing

| xB3BeXd a răspuns:

Chheemm o prieteena sa duarmaa la mine love struck fac filmuletse prostinduma ca aia de la in puii meii. imi fac cont pe sunphoto. daca stii site-ul vb cu cineva pe mess. ma uit la TV. Cos...love struck Desenez ceva pentru scoala. Compun poezii cantece. Cant. Dansez, ascult muzica, ma duc pe afara. etc!love struck Funditssaaa?winking

| Adiinna a răspuns:

Juacate Webkinz

| Lorena_9308 a răspuns:

CIteste ceva, joaca un joc, nu stiu, pur si simplu fa ce iti placa, cheama o prietena la tine si vorbiti despre ceva interesant, sau radeti, distrativa. cand esti cu cineva poti comunica si iti mai trece plictiseala

| mistakeofyourlife a răspuns:

Sun o prietena si o invit pe la mine(macar daca ma plictisesc sa nu ma plictisesc singura). laughing Facem prajituri impreuna(sau clatite), stam pe net, cautam haine sau meregm la cumparaturi. Iesim pe afara, ne plimbam prin parc sau dac e urat afara mergem la un mc.big grin

| Bl3ndDjBl3nd a răspuns:

Eu ma uit pe youtube la muzica tongue

| Bby22 a răspuns:

Heyy big hug
Paii smug ai putea face poze, sa modf poze, sa te uiti la poze, sa vezi un film, sa razii smug..., sa dansezi, sa vb pe mess, Mai multe big grin :X
Plz Fundaa :*

| xToxicObsession a răspuns:

Asculta muzica, vorbeste pe messenger cu prietenii tai, joacat'e pe hi5/site-uri, fa teste pe clopotel.ro, fa'ti o gustare, uitat'e la tv. happy

| 101010 a răspuns:

Ascult muzica sau joc ceva de genul : Monopoli, Europolis sau carti cu oricine happy

| Roxiii94 explică:

Multumesc :* Toate raspunsurile au funda! Cam asta fac in fiecare zi din ce ati spus. >big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Citeste reviste, deseneaza ceva, fa integrame, in loc sa citesti o carte SCRIE tu una, inventeaza un joc, joaca-te pe net, incearca coifuri si farduri, da-ti unghiile cu oja, cheama o prietena, incearca miscari de dans... Daca chiar nu ai ce sa faci, scrie pe bucatele de hartie chestii despre toate persoanele pe care le cunosti(despre fiecare) chestii gen:data nasterii, zodia, ascendentul, etc.

| DaDaAndrei a răspuns:

Ce faci si tu acuma...intram pe TPU si punem intrebari care nu au rost

| grimreaper_9745 a răspuns:

Îmi sun prietenii şi ies la un suc tongue

| DeLLyA_4905 a răspuns:

Buna. Mie imi place foarte mult sa gatesc. Am facut astazi cu sora mea mai mica de 6 ani niste fursecuri care au iesit super. Sper ca te-am ajutat. big grin

| Mariusica1o a răspuns:

La un suc cu prietenii, S-au citeste o carte, ti-as putea spune una buna " Traim vremuri Biblice "