| Adyizdroid a întrebat:

M-am plictisit rau de tot.straight face Ajutati-maaaa! Va rog...happy, spuneti-mi ce sa fac.

7 răspunsuri:
| Skylerx a răspuns:

Iesi pe afara, fa miscare! Du-te la un suc cu prietenii, sau du-te singura, numai sa stai afara! Sa nu crezi ca daca stai in casa toata ziua e bine! De maine vine scoala, te vei satura sa tot stai in casa! Deci, mai inchideti calculatorul asta si faceti putina miscare! Sau iesiti un pic afara si faceti miscare! happy

| ThePoet a răspuns:

Mastubeaza-te. E sanatos si placut. Senzatiile sunt fenomenale daca n-ai mai facut asta demult.

| 이벨 a răspuns:

Cauta intrebari si raspunde la ele. Raspunde la intrebarea asta te rog:
http://www.tpu.ro/......eau-sa-mi/

| Visatoarea a răspuns:

Vizioneaza un film.
Iesi prin parc cu prietenii.
Asculta muzica

| LeiAdrian a răspuns:

Faci sex rolling on the floor.

| gmxromania78 a răspuns:

Du-te la scoala, acolo inveti si trece timpu' chiar daca nu esti elev si daca ai 50 de ani du-te la scoala... te primeste, ii zici ca ai 14 ani dar ai crescut mai repede|laughinglaughing

| danutz24 a răspuns:

1.Stai pe TPU si scrie raspunsuri
2. Uita-te la un film, uite un site: filmehd.ro cauta pe google
3.Joacate un joc multyplayer(metin2, 4story) sau single player(sword and sandals 1, 2, 3, 4)
4.Stai pe mess si vorbeste
5.Documenteazate despre chestii pe net, citeste articole.
6. Uita-te pe youtube
7.Asculta muzica ta favorita
8.Iesi afara cu prieteni la seminte in fata bloculuilaughing sau in parc.