| LarisaLarisaLari a întrebat:

M-am saturat! Am 17 ani si sunt ff pitica. Am 1.60, slaba, plata si mi-e si rusine sa merg pe strada. Nu arat de 17 ani, arat de 12-13 ani straight face De ce nu sunt si eu dezvoltata? crying

5 răspunsuri:
| lucian_2018 a răspuns:

Incearca sa faci mai mult sport, inca ai timp sa te dezvolti si mananca mai mult. Fiecare persoana arata int-un fel, nu toti suntem la fel..stai linistitawinking
Dar ce vroiai sa spui cu "plata"

| Ritsuko a răspuns:

Nu toate fetele sunt dezvoltate, e ceva mai mult genetic plus ca mai bine plata si inocenta decat cu sunca si celulita.

| mgtow a răspuns:

Pt aia exista vitamine dar nu te ingrasi, iti mentii puterile active sa nu cazi la pamant, viata merge inainte

| Zombie123 a răspuns:

Nu poti sa faci nimic ca sa ai o înălțime mai mare, decat tocurile te ajuta.

| AlinaValentina97 a răspuns:

Si eu am 17 ani si 1.50 ....deci nu poti spune ca esti foarte mica. Si sa stii ca fetele pitice sunt mult mai dragalase decat o capra de 1.80.