| AlinutzaMariutzzza a întrebat:

Ma...cui ii place de Andrabig grin? Mie daaa...

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer, inainte sa se marite copia artisti si asa mai departe. Cred ca relatia cu Maruta a schimbat-o, si copilul de asemenea... Acum e printre favoritele mele bravo ei o sa ajunga departe

5 răspunsuri:
| Lariiiiiiiiiii a răspuns:

Si mie:X:Xce fain o cantat imnul romaniei la meciul lui butehappy.jos palaria andrahappy

| SamSon a răspuns:

Sh mieeee

| chibiusa a răspuns:

Mie nu !

| RuSsianWolf a răspuns:

E ca rahatul laughing

| AlinutzaMariutzzza explică:

Ba...mariush sau cum te-o chema...ba eu am intrebat cui ii plac de andra nu cui nu-i place deci nu aveam nevoie de cometariile lu chibiusha si al tauphbbbbt