| AndreeaSiAndra a întrebat:

Ma enervez la culme! Cand intru pe contul meu la lady popular se inacrca greu si nu numai lady popular si TPU si youtube si trilulilu.Si apoi(acum vb de lady popular dar se intampla si cu trilulilu si youtube)scrie pe jos oras piata salon de frumusete...fiecare cu o linie trasa sub si in coloana.De ce? Ma scoate din minti

Răspuns Câştigător
| DidiChanx3 a răspuns:

Da cred ac avem aceeasi problema era o vreme cand nici nu puteam sa intru pe lady popular si o trebuit sa-mi fac cont pe ala in engleza ca ala inca m-ai mergea da din cate am vazut si am patit cel mai bine e sa intrii dimineata si noaptea sau asa de la 9-10 in sus ca atunci nu-i asa aglomerat se pare ca in ultima vreme multi si-au facut cont pe lady si acum e foarte aglomerat unii si-au facuty conturi doar pentru ai jignii pe altii deja am vazut vreo 6-7 fete din astea deci asta ar fi singurul motiv pentru lady popular puppy dog eyes

2 răspunsuri:
| AndreeaSiAndra explică:

Mie mi se intampla doar dimineatacrying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am si eu o intrebare ce trebuie sa faci ca sa treci la nivelu 1 eu nu stiu deloc ma ajutati va rog