| ticuuta a întrebat:

Ma plictisesc cum sa ma mai distrez?

3 răspunsuri:
| DraGfirE a răspuns:

Pai iesi cu prietenii afara,te uiti la niste filme de comedie, te joci niste jocuri online, iti suni prietenele si faceti ceva prin casa etc.happy

| Userrr a răspuns:

rolling on the floor
Asta nu sie sa se distreze
Joaca fifa 08 online...sau nu neaparat online.Joaca SA:MP(San Andreas Multiplayer)
Joaca Shaun White Skateboarding...
Joaca CS...mai m00lte

| KiduuTaw a răspuns:

Buna! Poi...citeste si tu o carte sau fa-ti temele->hai ca glumeampai: poti face farse la tel sau sa desenezi cv,sa-ti faci un orcol sau jurnal,un caiet de desene special pentru cineva->de ex:sa barfesti pe cineva cu niste anumiti prieteni, sau suni pe cineva sa vb cu el despre cel/cea care iti place. Poti sa te imbraci misto si sa iti faci poze si sa ti le pui pe facebook sau pe hi5, sau pe twiter,la avatar pe mess,Poi sa iti faci niste masti de animalute sau sa te imbraci colorat sa te prosteci si sa iti faci poze,poti sa desenezi chestii banale si ciudate si sa iti faci poze,poti sa iti faci pe o foaie man sau piciorul sau portretul cuiva,poti sa iti faci fata ta strimbandu-te->adica cu limba sscoasa, c-un ochi inchis si unul deschis, etc...
Sper ca te-am ajutat.
Fundii?